zaměřeno na bezpečnost a automatizaci

Automatizace

Zde najdete průvodce automatizačních zařízení,která pomohou doma i jinde s ovládáním, měřením či komunikací na dálku...

Naše nabídka systémů,je postavena na kvalitních výrobcích Jablotronu,kde najdete široké spektrum automatizačních prvků.

Moderní bezdrátové komponenty systému OASiS lze kromě ochrany domů využít i pro jejich automatizaci. Bezdrátové technologie umí ušetřit spoustu práce, poskytují komfort v dálkovém ovládání spotřebičů a předávají důležité informace z místa instalace.

   Spotřebiče v domě můžete ovládat také pomocí mobilního telefonu. Na mobil dostanete formou SMS i hlášení o nejrůznějších stavech v domě. Jediné co potřebujete je GSM ovladač a hlásič DAViD a mobilní telefon, který již jistě máte. Dozvíte se tak např. o výpadku napájení, zaplavení, požáru, přehřátí nebo naopak zamrznutí apod. Odkudkoliv máte svou domácnost pod kontrolou.

   Kouzlo bezdrátové komunikace je především v jednoduché instalaci prvků, které umožňují dálkové ovládání spotřebičů a hlášení stavů a potřeb z různých míst, bez nutnosti složité instalace napájecích a ovládacích kabelů. Zapomenete-li kdekoliv vypínač osvětlení, tlačítko otevírání garážových vrat apod., nemusíte hned sekat do zdí drážku pro kabel, využijete bezdrátové ovladačee a přijímače. Detektor pohybu zařídí automatické rozsvěcení světla při průchodu.

   OASiS umožňuje řídit přístup (otevírat elektrické zámky, garážová vrata, brány apod.). Otevření je možné zadáním číselného kódu, přiložením bezdotykového čipu nebo dálkovým ovládačem (např. z auta). Otevírání je přitom logicky propojeno s funkcí střežení.

Bezdrátově lze také komfortně regulovat topení a dokonce jej i ovládat na dálku mobilem prostřednictvím DAViDa. Pokojové termostaty prostřednictvím přijímačů

   Všechny detektory (otevření, pohybu atd.) použité pro automatizaci mohou zároveň zajišťovat i zabezpečení objektu. Využíváte tedy často komponenty, které již máte. OASiS je stavebnice, ze které lze „ušít“ systém doslova na míru.

 

 Ťukněte myší zde