zaměřeno na bezpečnost a automatizaci

Kamerové systémy

Kamerové systémy jsou významnou součástí zabezpečení budov či hlídaných prostor. Pomocí kamerového systému můžete snadno monitorovat dění na několika místech současně. Kamerový systém najde uplatnění všude tam, kde není možné zajistit stálý fyzický dohled. Již samotná přítomnost kamerového systému a upozornění na jeho stálou funkčnost mohou odradit potenciální zloděje či zaměstnance vyhýbající se svým povinnostem.

Uplatnění kamerových systémů

Nejčastější uplatnění bezpečnostních kamerových systémů nalezneme v bankách, muzeích, čerpacích stanicích a různých průmyslových objektech. To však neznamená, že kamerový systém nemůže být součástí zabezpečení soukromých rodinných domů. Zde plní významnou funkci v komplexním systému zabezpečení a ochrany objektu a osob.

Disponujeme velmi širokou nabídkou vlastních kamer a jejich doplňků.Samozřejmě Vám můžeme nabídnout kamery analogové i digitální IP.Dodáváme videoservery, PC servery a veškerý podpůrný sortiment pro realizace kamerových systémů.

Návrh a montáž

Před samotným provedením montáže kamerového systému je potřeba zjistit potřeby a představy zákazníka a případně doporučit adekvátní optimální řešení. Základním východiskem je potřeba klienta. Při prvním nezávazném setkání a průzkumu konkrétního místa je společně se zákazníkem vybrán optimální kamerový systém odpovídající potřebám a případně finančním možnostem zákazníka. Poté je připraven harmonogram prací a rozpočet na provedení instalace kamerového systému.

Na veškeré provedené práce a komponenty poskytujeme záruku, jejíž specifikace je součástí předání díla. Samozřejmostí je poskytování záručního a pozáručního servisu.