zaměřeno na bezpečnost a automatizaci

Přístupové systémy a sledování docházky.

AS-80 přístupový systém

AS-80 přístupový systém

Přístupový systém AS-80 je určen pro ovládání el. zámků, garážových vrat, poplachových systémů apod. Systém je tvořen vyhodnocovací jednotkou AS-80 se záložním zdrojem a JA-80H klávesnicí a/nebo JA-80N RFID čtečkou karet (dodávají se samostatně).

  • PC-01 bezdotyková RFID karta

    PC-01 bezdotyková RFID karta

    PC-01 je bezdotyková RFID karta (standard EM UNIQUE 125kHz). K systému lze přiřadit až 50 karet. Pro vyšší ochranu lze použití karty podmínit zadáním číselného kódu. Karty lze snadno potisknout.

RP-02 Bezkontaktní vstupní systém

RP-02 je kompletní vstupní systém, který kontroluje oprávnění vstupu nebo průchodu do objektů, kanceláří a místností a zároveň poskytne spolehlivou ochranu prostředí zamezením vstupu nežádoucím osobám.

Bezkontaktní vstupní systém RP-01 má široké možnosti uplatnění ve veřejné sféře: školství, zdravotnictví či na úřadech. Je ideálním řešením pro firemní řízení vstupů. Systém lze též využít jako moderní „klíč“ k hlavnímu společnému vchodu, např. v panelových a jiných bytových domech. Společné prostory tak budou mnohem lépe chráněny před cizími lidmi a nezvanými hosty.

Naprogramováním jednotlivých PIT přívěšků (malé „klíčenky“) nebo identifikačních karet prostřednictvím řídicí jednotky nebo počítače, přímo vymezíte okruh a počet lidí, kterým chcete vstup povolit. Následně pak s využitím čtecího zařízení bude do chráněné budovy nebo místnosti povolen vstup pouze držitelům těchto naprogramovaných PIT přívěšků nebo karet. Navíc je možné identifikovat vstupujícího podle PIT přívěšku, a to v případě, že je řídicí jednotka propojena s PC