zaměřeno na bezpečnost a automatizaci

Úvodní stránka

Jsme tu pro to, abychom Vám pomohli najít to nejrozumnější řešení, jak Váš majetek a klid nejlépe zabezpečit. Anebo jak si zpříjemnit ovládání různých zařízení, či jak se dozvědět, co se děje doma, na chalupě nebo ve firmě v době Vaší nepřítomnosti.Můžeme Vám také nabídnout vysoce fundované bezpečnostní záložní zdroje,pro kotle a čerpadla ústředního topení, nebo pro zálohu a ochranu el. spotřebičů.Disponujeme rovněž nabídkou přístupových systémů a domácích videotelefonů.Pokud Vás zajímá zabezpečení Vašeho vozidla , máme pro Vás hned několik možností ,jak svého plechového miláčka můžete zabezpečit.Samozřejmě umíme i cokoliv dálkově ovládat. 

A jak kvalitní naše systémy jsou? Prakticky na všechny komponenty je záruka 5 let. To jistě mnohé napovídá. Rovněž na provedenou práci, je u nás standartem 2 roky záruka.

Základním pilířem elektronických zabezpečovacích systémů, které dodáváme , jsou výrobky Českého výrobce, společnosti Jablotron ALARMS a.s.. Disponujeme též sběrnicovými velkokapacitními systémy JA100, které dokáží uspokojit i náročné aplikace..

U kamerových systémů dodáváme kvalitní komponenty od SONY, TOPICA, CPcam, HIKVISION a LG.

Samozřejmostí je u nás i to ,že veškeré práce jsou prováděny na klíč a s maximální ohleduplností vůči prostorám, kde probíhají montážní práce.

Každému klientovi, pak doporučíme nejlepší možnosti pojištění, které vyplývají z konkrétního zabezpečení jeho majetku.Pojišťovny, které respektují námi dodané systémy, pak nabízí produkty kde jsou výrazné slevy a bonifikace.

A ceny? Jsou opravdu rozumné a vždy odpovídají skutečnosti.Proto vzhledem k individualitě každé nabídky, zde nenajdete dlouhý výpis cen,který už nemusí být aktuální,ale na každý Váš dotaz Vám radi vypracujeme cenovou nabídku.

Prosím, vyberte si v nabídce, která Vás zajímá a kontaktujte nás pomocí poptávkového formuláře, nebo přímo zavolejte.Rádi Vám poskytneme odpovědi na všechny Vaše otázky.