zaměřeno na bezpečnost a automatizaci

Zabezpečení firem a domácností

Dnešní moderní a technická doba nabízí mnoho možností, jak žít svůj život. Žít svůj život v klidu a pohodě. Bohužel tak jako dříve, i dnes jsou kolem nás lidé, kteří si rádi dají práci s tím, aby nás o náš klid a pohodu připravili. Společnost ve které žijeme, jim mnoho překážek do cesty neklade. A jejich případné dopadení prakticky nijak nenapraví způsobené škody a ztracený klid.

Je všeobecně známou skutečností, že prevence je nejúčinnějším protiopatřením, ať už se jedná o zdraví, funkčnost nebo ohrožení klidu a pohody. Právě proto byly vyvinuty technické systémy,sloužící právě k zabezpečení firem, kanceláří a domácností, které pokud jsou správně používány, dokáží náš klid a pohodu spolehlivě ochránit.

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) jsou finančně mnohem dostupnější, než si řada lidí myslí. Cenově jsou srovnatelné například s běžnými elektrickými spotřebiči, které jsou součástí každodenního života.Je jisté, že jiná bude hodnota EZS určeného pro zabezpečení panelákového bytu ve třetím patře, jiná pro zabezpečení luxusní vily a jiná při maximálním využití technologií ve firmách.

Dnešní zabezpečovací systémy, které Vám můžeme nabídnout, umí mnohem víc, než jen pohlídat dům či kancelář. Umí předávat informace o stavu různých zařízení v objektu, umí je i ovládat a sledovat jejich hodnoty.Umí také fotografovat a posílat fotky dotyčných nežádoucích objektů na určená místa. Monitoring přístupů a různých činností je samozřejmostí.

Běžně používaná čidla,která umí spolehlivě hlídat v různém prostředí, je možné i sladit barevně přímo do daného interiéru tak,že ho nijak nenarušují. Rovněž disponujeme vysoce kvalitním systémem bezdrátových čidel,která nevyžadují kabelové připojení k ústředně a jejich baterie vydrží po dobu tří let. Výměna baterií je pak snadnou a rychlou záležitostí.

Námi používané běžné komponenty, hlavně z produkce JABLOTRON ALARMS a.s., najdete zde