zaměřeno na bezpečnost a automatizaci

Výpis kategorie

Domek v Poděbradech Domovní kamerový systém - Poděbrady

Rodinný domek se zahradou jsme dle přání majitele, osadili čtyřmi venkovními barevnými kamerami, určenými ke sledování okolí domu a přilehlé zahrady.Majitel má k dispozici záznam a dálkový monitoring.

Kamerový systém PIN Nymburk Kamerový systém PIN Nymburk

Společnost PIN Nymburk má instalovaný systém pro sledování pohybu osob ve venkovních prostorách svého sídla.Samozřejmostí je trvalý záznam s on-line dohledem a nočním viděním.

Kamera střežící výherní přístroje... Kamerové systémy dodávané pro společnost LUDUS Praha a.s.

Společnost LUDUS Praha využívá malé černobílé kamery s vysokým rozlišením a světelností,na sledování bezpečnosti klientů a provozu ve svých zábavních podnicích.

Hala Kamerový systém firmy MADOS - Nymburk

Kamerový systém střežící prostory okolo budovy společnosti proti vandalismu a pokusům o vniknutí.Kamery jsou použity antivandal, pro venkovní použití s přídavnými infradiodovými výkonnými světlomety.Celý systém pak provádí nepřetržitý záznam a je dálkově monitorován. 

prodejna v CČM Praha Kamery v síti květinářských obchodů POMNĚNKA

Trubičkové černobílé kamery s velkou světelností a rozlišením zde slouží pro bezpečí zákazníků a monitoring provozu.Tento systém je mimo standardní funkce propojený s multimediálním reklamním zařízením, určeným k vlastní propagaci prodejen.

DOME kamery hlídají přístup ke stěnám domu. Kamerový systém na soukromém domku.

Kamerový systém typu DOME, střežící okolí domku s přilehlou veřejnou komunikací v Křinci