zaměřeno na bezpečnost a automatizaci

Seznam kategorií referencí

Domek v Poděbradech Domovní kamerový systém - Poděbrady

Rodinný domek se zahradou jsme dle přání majitele, osadili čtyřmi venkovními barevnými kamerami, určenými ke sledování okolí domu a přilehlé zahrady.Majitel má k dispozici záznam a dálkový monitoring.

FORD transit pod dohledem Satelitní střežení vozidla 3.

FORD transit se systémem ATHOS včetně monitorování knihy jízd.Na tomto vozidle jsme doplnili systém o elektrická okna s automatickým uzavřením při zamčení vozu.

Chevrolet TAHOE Satelitní střežení vozidla 2.

Jiný luxusní americký vůz opět se systémem ATHOS GPS/GPRS.

ŠKODA Fabia střežená ATHOSEM Lokalizační střežení vozidla.

Jedno z mnoha vozidel ŠKODA Fabia,které jsme zabezpečili levnější variantou systému ATHOS bez GPS modulu,ovšem se zachovanou GPRS lokalizací.

JEEP s ATHOSEM a parkpilotem. Satelitní střežení vozidla 4.

Opět americký vůz jsme vybavili systémem ATHOS s GPS lokalizací.Zde jsme doplnili komunikační modul k systému ATHOS a je tak možno z vozidla telefonovat.Rovněž jsme instalovali systém parkovacích senzorů.

EZS v chatě Zvonička. Elektronický zabezpečovací systém v horské chatě Zvonička.

Tato horská chata ležící v horách byla zabezpečena systémem OASIS, proti vloupání a nebezpečí požáru.Systém byl použit bezdrátový, aby nedošlo k poškození již hotových interiérů.Přenos poplachu je realizován do sousední Kolínské boudy, ke které tato chata náleží.

EZS na chalupě v Českém ráji. Elektronický zabezpečovací systém v chalupě v Českém ráji.

Zrekonstruovaná chalupa byla osazena elektronickým zabezpečovacím systémem OASIS, v bezdrátovém provedení. Zde bylo důsledně dbáno na sladění komponent s dobovým interiérem. Chalupa je zabezpečena proti vloupání a proti požáru či zaplavení sklepu vodou z blízkého potoka.

Umístění ovládacího systému u jedné z pojezdových bran. Dálkové ovládání vjezdových vrat.

Zde je použit ovládací systém umožňující ovládat jedním ovladačem několik vjezdových bran a garážových vrat u jednoho objektu.Rovněž jsme zde použili systém dálkového rozsvěcení světel na objektu a příjezdových cestách ke garážím.

Octavia SCOUT Satelitní střežení vozidla 5

Škoda Octavia SCOUT osadili jsme vůz GPRS/GSM alarmem ATHOS a HF telefonní sadou Parrot.

Kamerový systém PIN Nymburk Kamerový systém PIN Nymburk

Společnost PIN Nymburk má instalovaný systém pro sledování pohybu osob ve venkovních prostorách svého sídla.Samozřejmostí je trvalý záznam s on-line dohledem a nočním viděním.

Kamera střežící výherní přístroje... Kamerové systémy dodávané pro společnost LUDUS Praha a.s.

Společnost LUDUS Praha využívá malé černobílé kamery s vysokým rozlišením a světelností,na sledování bezpečnosti klientů a provozu ve svých zábavních podnicích.

Hala Kamerový systém firmy MADOS - Nymburk

Kamerový systém střežící prostory okolo budovy společnosti proti vandalismu a pokusům o vniknutí.Kamery jsou použity antivandal, pro venkovní použití s přídavnými infradiodovými výkonnými světlomety.Celý systém pak provádí nepřetržitý záznam a je dálkově monitorován. 

CHEVROLET Suburban Satelitní střežení vozidla 1.

Luxusní americký vůz osazený GPS/GPRS systémem ATHOS je prakticky nepřetržitě monitorován jeho majitelem.

prodejna v CČM Praha Kamery v síti květinářských obchodů POMNĚNKA

Trubičkové černobílé kamery s velkou světelností a rozlišením zde slouží pro bezpečí zákazníků a monitoring provozu.Tento systém je mimo standardní funkce propojený s multimediálním reklamním zařízením, určeným k vlastní propagaci prodejen.

DOME kamery hlídají přístup ke stěnám domu. Kamerový systém na soukromém domku.

Kamerový systém typu DOME, střežící okolí domku s přilehlou veřejnou komunikací v Křinci